Kişiye Özel Kalça Protezleri

Home / Kişiye Özel Kalça Protezleri

KALÇA IMPLANTLARI

images

Btech Innovation’ın sunduğu kişiye özel kalça implantları acetebular revizyon ve rekonstrüksyon ameliyatlarında anatomi, stabilite ve mobilite açısından eşşiz bir restorasyonu size sağlar.

Kompleks kırıklar, birden fazla revizyon ameliyatı, tümör rezeksiyonu ve kemik hastalıkları yüzünden eklemler şeklini, hacmini ve işlevini yitirebilir, ihtiyaç duyulan implant ve destek uygulaması bulunmadığından kişi acı çekebilir ve yürüme fonksiyonunu kaybedebilir.

Bu gibi durumlarda Btech Innovation yalnızca ihtiyaç duyulan implantı yapmakla kalmaz, hastanın yürüme fonksiyonun yerine getirmesi için acetebular fossayı olması gereken en uygun pozisyona göre dizayn eder, kemik kalitesi ve kalınlık analizlerini gerçekleştirerek vida uygulamalarını en sağlam ve en uygun yerden tasarlar.  Cerraha, tasarlanan implantı kolayca uygulayabilmesi için Bguide’leri verir ve planlanan cerrahinin de kusursuz olarak uygulanmasını sağlar.

KEMIK VE EKLEM REKONSTRÜKSIYONU

Kemik ve eklemlerde oluşan kırıklar ve hasarlar sonucu eklemler işlevini yerine getiremezken, kemiklerde ise zayıflama ve fonksiyonel problemler oluşur. Hastanın ihtiyacı olan yapı elemanlarını Btech Innovation cerrahın planlamasına göre tasarlar ve kemik ve eklem yapısıyla yüzde yüz uyumlu implantlar hastanın kolayca iyileşmesini ve sağlıklı haline geri dönmesini sağlar.

orthopaedic_engineering_1