Mass Portal Pharaoh ED

Home / Mass Portal Pharaoh ED

PHARAOH ED

Hızlı, sessiz ve kolay Delta 3D printer. Ev, okul ve ofis kullanıcıları için geliştirilen Pharaoh ED, robotik çalışma prensibi ile standart 3D yazıcılardan çok daha hassas ve doğru sonuçlar verir. 20 cm çapında ve 20 cm yüksekliğindeki objeleri basabileceğiniz Pharaoh ED’nin kalitesi ve hızı ile tanışın…Teknik Özellikler…

BTech Innovation’ın Türkiye distribütörlüğünü yapan Pharaoh ED cihazlarına üst düzey hizmet ve servis kalitesi ile sahip olabilirsiniz…

SAĞLAM, SARSILMAZ KASA

Aluminyum Çerçeve

En iyi üretim kalitesini elde edebilmek ve malzemenin üretip tablasına yapışmasını sağlamak için, sallanmayan ve geometrik olarak stabil bir kasa yapmak kritiktir. MP Pharaoh yazıcısını kasanın deformasyonunu veya üretim hatalarını kafanıza takmadan istediğiniz yere taşıyabilirsiniz, çünkü aluminyum çerçeve ve indirekt olarak yerleştirilmiş Delta Robot sistemi günlük kullanımlar için geliştirilmiş, uzun ömürlü bir sistemdir.

DELTA ROBOT TEKNOLOJISI

3D Printing için daha mekanizma

Standart 3D yazıcılar ile karşılaştırıldığında MP Pharaoh® açıkça daha hızlı , sessiz ve titreşimsiz çalışan bir 3D yazıcıdır. Yazıcı eğer ev, ofis veya okullarda kullanılıyor ise, ortam için en kritik özelliklerdir.

PHARAOH® PRINT HEAD

Delta printing Hızı

Mass Portal tüm Pharaoh® printing kafalarını iki ısıtıcı eleman ile tamamen metalden tasarlamıştır. Bu sayede 300 dereceye kadar çıkan sıcaklık ve yüksek üretim hızı standart hale gelmiştir. Değiştirilebilir nozzle uçlar ısayesinde farklı malzemelere ve üretim hızlarına kolayca adapte olabilirler. 0,05 ile 0,82 mm’lik katman kalınlığı seçeneği ise üretime göre ayarlanmakta. Kafa ve printer üzerindeki şık LED ışıklar ise cihazınıza mükemmel bir görünüm katmakta.

KAPALI ÜRETİM ALANI

Yüksek Kaliteli ve Güvenli Üretim

Kolayca takılıp çıkartılabile, mıknatıslı ve şeffaf yan kapaklar, üretim alanına her taraftan rahatça ulaşabilmenize ve üretimi takip etmenize olanak sağlar. Etrafının tamamen kapalı olması sayesinde standart bir sıcaklıkta üretim yapar ve ABS malzemede tutarlı üretimler yaparsınız.

OTOMATIK KALİBRASYON

Kolay kullanım, beklenen sonuçlar

Otomatik kalibrasyon sistemi print kafası ve tabla arasındaki mesafeyi ölçerek gerekli olduğunda ayarlamaları yapar. Bu sayede malzeme üretim tablasına maksimum seviyede yapışır.

ISITMALI TABLA

Farklı malzemeler ile üretim esnekliği

Özel kaplamalı, ısıtmalı cam tabla 110°C’ye kadar ısınarak ABS ve diğer plastik malzemelerin tablaya sorunsuz şekilde yapışmasını sağlar. Isıtmalı tabla kullanımı ve etrafı kapalı üretim alanı ABS benzeri malzemelerde minimum deformasyonu sağlar.