Prodways

Home / Prodways

Prodways’in yüksek çözünürlük başarısının anahtarı:

Bütün Prodways cihazlarda hareketli DLP ve güçlü UV LED içeren patentli Moving Light teknolosini kullanılmaktadır. Bu teknoloji sayesinde Prodways üretimlerde diğer markalara göre daha fazla çözünürlük, homojenlik ve kusursuz üretim avantajları sağlar. Büyük platformlu Prodways cihazları tek bir katmanda yüz milyonlarca piksel başarısını yakalamıştır. Bu yüksek çözünürlük ise üretimin hızını düşürmediği gibi herhangi bir ekstra maliyete sebep olmaz.

Prodways dünyada hareketli DLP başlığın mucitidir.

Geniş bir üretim alanının üzerindeki hareket eden bir DLP,  daha küçük bölgelere odaklanarak, her bir görüntüde çok yüksek çözünürlüklere ulaşır. Sonuçta tüm üretim alanında en kaliteli çözünürlüğü sağlar. Bu yüzden tüm üretim alanı maksimum çözünürlükle üretilir.

  • YÜKSEK KARLILIK

– Üretimi artırır: 3D yazıcı pazarı standartlarına göre 10 kata kadar daha hızlı üretim imkanı.
– Geniş Üretim Alanı
– Kusursuz Yüzey Kalitesi
– Minimum mekanik aşınma sayesinde düşük operasyon maliyeti
– Lazerden çok daha düşük LED maliyeti

 

  • KUSURSUZ HASSASİYET

– Yüksek üretkenlik ile pazardaki en detaylı üretim teknolojisi: sadece birkaç saat içinde 40 mikrometreden daha düşük çözünürlükle yüzlerce küçük parça üretimi.
– Tartışılmaz çözünürlük: Sadece bir katmanda bile yüz milyonlarca piksel.
– 3 boyutta da yüksek hassasiyet (Dikey ve Yatay)

Video projektörlerde kullanılan DLP teknolojisi , dikdörtgen biçiminde sıraya dizilmiş 2 milyon mikroskopik aynayı içerir. Işık kaynağına, optiklere ve elektroniklere entegre edildiğinde, DLP çip (yarı iletken) üzerindeki aynalar hızlı, keskin ve etkili bir şekilde video görselini yansıtır.

2014 Kasım ayında, Prodways eklemeli imalatın tüm    ihtiyaçlarına cevap veren L serisi (Sıvı Fotopolimer Çözümü) ve V Serisi (Yüksek Viskosite Çözümü) cihazları piyasaya sundu. L serisinin ötesinde Prodways L5000 D, ProMaker L6000 D ve Promaker L7000 D cihazlarını tasarlayarak, dental endüstrinin maksimum üretkenlik ve hassasiyet ihtiyaçlarına cevap verdi.

3D Printing teknolojisinin yükselmesi ile dental endüstri teknolojik inovasyonlara adapte olarak yeniden şekillendi. Vizyoner girişimciler perfprmans, kalite ve verimliği ihtiyaçlarına cevap veren üretim teknolojilerini araştırmaya başladılar.
MOVINGLight® teknolojisi ile üst sınıf 3D çözümler sunan Prodways, dental endüstrisi için yüksek performanslı ve seri üretime yönelik cihazlar geliştirmektedir. Yüksek üretim kapasiteli bu cihazlar hızın yanında hassasiyet, detay ve mükemmel yüzeyler sunar.

– Üst Düzey Kalite: Yüksek kaliteli modeller ve kusursuz yüzeler ile protez ve orthodontik modeller

– Maksimum Üretkenlik: Yüksek teknoloji MOVINGLight® teknolojisi ile büyük üretim alanında hızlı üretim imkanı ve minimum polisaj ihtiyacı.

– Parça Başına Düşük Maliyet: Artırılan verim ve üretkenlik ile birlikte parça başına düşen maliyet minimumdur. LED’in lazere göre daha düşük maliyetli olması sebebiyle de operasyon maliyetleri düşer.

PROMAKER V6000

PROMAKER L7000

PROMAKER L8000

PROMAKER L7000 D

PROMAKER L5000

PROMAKER L6000 D

PROMAKER L6000

MALZEMELER

PROMAKER L5000 D

PROMAKER D35

TEKNİK DESTEK